Osvědčení

Na jaře roku 2011 jsem se rozhodl zúročit své více než 10ti leté zkušenosti ze soutěžních zápasů a tréningu. Absolvoval jsem školení trenérů, které pořádal Český tenisový svaz, a stal jsem se licencovaným trenérem. Od té doby působím jako trenér na volné noze.

Za těch 12 let jsem trénoval více než 200 hobby hráčů 

Zjistil jsem záhy, že rekreační a amatérští tenisté, hobby hráči, nemají v Ostravě v podstatě moc příležitostí trénovat s trenérem. Dobří trenéři jsou v klubech často plně vytíženi, věnují se tréningu závodních hráčů a na rekreační, nesoutěžní hráče, jim nezbývá čas a prostor. Ale i tito tenisté se chtějí zlepšovat! Hrají často mezi sebou zápasy, hrají amatérské soutěže a účastní se turnajů. 

A proto jsem se rozhodl, že budu trénovat právě tuto skupinu tenistů. Během té doby, od jara 2011 se nám, mně a mým svěřencům, podařilo odstranit spousty a spousty špatných návyků a chyb a mít z tenisu radost. S tím přichází i dobrý pocit ze hry a jejich úspěchy na poli rekreačního tenisu.

Jsem také schopen vést tenisovou lekci v angličtině. Hovořím plynně a vlastním certifikát Cambridge úrovně B2.


 Guzigame. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky